▪️За один день в світі вдалося висадити 5,5 мільйона дерев, велика частина з них – на території нашої країни

Україна  встановила світовий рекорд з озеленення планети, зокрема, за добу в 110 країнах вдалося висадити 5,5 мільйона дерев. Про це повідомила пресс-служба Міністерства закордонних справ.

Як наголошується, в рамках екологічного проекту Greening of the Planet до акції “1 млн дерев за 1 день в 100 країнах світу” приєдналися 559 044 українця. Зокрема, на території нашої країни було висаджено 4 124 590 дерев.

При цьому додається, що сама акція проходила символічно у Всесвітній день Землі. Її мета – увага до проблеми навколишнього середовища, відновлення біорізноманіття, кліматичних змін та боротьби з пандемією коронавируса.

“Країни-лідери, які об’єднали найбільшу кількість людей і організували найбільшу кількість висаджених дерев: Україна, Канада, Великобританія, Білорусь, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт, Сінгапур”, – йдеться в повідомленні.

При этом добавляется, что сама акция проходила символически во Всемирный день Земли. Ее цель – внимание к проблеме окружающей среды, восстановление биоразнообразия, климатических изменений и борьбы с пандемией коронавируса. 

“Страны-лидеры, которые объединили наибольшее количество людей и организовали наибольшее количество высаженных деревьев: Украина, Канада, Великобритания, Беларусь, Турция, Молдова, Польша, Индонезия, Тунис, Черногория, Кувейт, Сингапур”, – говорится в сообщении. 

Читайте також :

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *