▪️КП «Салтівське трамвайне депо» надано згоду на придбання 150 нових автобусів.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 21 квітня, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомив на сесії заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, секретар міськради Ігор Терехов підписав з турецькою машинобудівною компанією «Karsan» меморандум, який передбачає, зокрема, виробництво автобусів у Харкові, і не тільки для потреб міста.

Для міських маршрутів у турецькій компанії планується придбати 8-метрові та 6-метрові автобуси з низькою підлогою. Курсувати вони будуть кинутими приватними перевізниками маршрутами. Наприклад, по вулицях Світлій, Балакірєва, до Великої Данилівки тощо.

«80% маршрутів були кинуті приватними перевізниками. Перші два дні «червоної» зони показали, що кілька автобусів, на яких і так, в основному, їздять люди пільгового контингенту, водіїв яких ще й оштрафували, з’їхали з маршруту. Але нові автобуси їздитимуть по всьому місту, не тільки на околицях. Наприклад, є маршрут №89 по вул. Пушкінській, від пр. Гагаріна до парку Горького, який затребуваний. У даній ситуації ми не займаємося бізнесом, ми говоримо про соціальне замовлення, перевезення людей до лікарень, на роботу», – заявив Євгеній Водовозов.

Нагадаємо, що у Харкові планується створити муніципальний автобусний громадський транспорт. Для цього будуть закуплені автобуси турецького виробництва.

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *