Справою Шефіра будуть займатися фахівці з Британії і США


Справу Шефіра розслідують фахівці з Британії і США

Фото: Офіс генпрокурора


Замах на Шефіра: до розслідування залучили фахівців з США і Великої Британії
Україна погодилася прийняти допомогу США і Великої Британії в розслідуванні замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що українські правоохоронці працюють над розслідуванням замаху на Шефіра з колегами зі Сполучених Штатів Америки та Великої Британії. Про це в понеділок, 27 вересня, він заявив в ефірі програми «Свобода слова на ICTV».

«Я вважаю, що стріляли не тільки в Сергія і Олександра (водія). Це були постріли в демократію і майбутнє України. Але ми сильні і цей боягузливий привіт з дев’яностих, яким хтось спробував залякати або щось показати, це марні спроби«, — зазначив Єрмак.

За його словами, те, що трапилося, означає, що Україна стоїть на вірному шляху реальних змін та реального реформування країни.

Глава Офісу президента повідомив, що замах який стався викликав «шалену реакцію» і Офіс президента і він сам особисто отримали багато дзвінків зі словами підтримки з боку практично всіх друзів і партнерів країни.

Єрмак додав, що багато хто з них запропонував допомогу, тому зараз українські правоохоронці працюють над розслідуванням замаху з колегами з США і Британії.

«Думаю, що ми дізнаємося, хто за цим стояв. Але це були сили, які не хочуть реформ в країні, які не хочуть припинення війни, які не хочуть очищення нашої країни від криміналітету», — підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що в результаті слідчих дій у справі про замах на радника президента Сергія Шефіра були встановлені параметри того, хто стріляв по автомобілю.

Нагадаємо, Україна погодилася прийняти допомогу США, зокрема ФБР, в розслідуванні замаху на Шефіра, щоб побороти сумніви громадян і іноземних колег в об’єктивності українських правоохоронці.Повідомляє Корреспондент