▪︎У Харкові приступили до створення генерального плану бізнес-парку «Екополіс ХТЗ».

Про це, 8 квітня, під час виступу на міжнародному форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст» повідомив директор керуючої компанії «Екополіс ХТЗ» групи DCH Віталій Баранников. На першій національній панелі індустріальних парків країни «Нова індустріалізація» він розповів, що для реалізації цього проєкту залучили топові міжнародні компанії. Зокрема, зараз над створенням генерального плану бізнес-парку працює шотландська компанія «10 design», яка входить в ТОП-10 світу і має понад 70 міжнародних нагород в галузі архітектури.

За словами Віталія Баранникова, проєкт розрахований на довгострокову реалізацію, однак вже зараз, на стадії формування концепції, ведуться переговори з потенційними резидентами парків, а деякі компанії для певних потреб бронюють місця. Зокрема, «Укрпошта» забронювала майданчик під сортувальний центр.

Він нагадав, що в рамках цього проєкту будуть створені індустріальний парк, логістичний комплекс, дослідницький та освітній центри, торгово-розважальний парк, а також IT-кластер. Так, бізнес-парк «Екополіс ХТЗ» стане центральним об’єктом національного проєкту «Українська Кремнієва долина», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Інвестором цього проєкту виступив Почесний громадянин міста Харкова, бізнесмен Олександр Ярославський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *