Гороскоп на 19 грудня

⚛️ Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків зодіаку: день, який потрібно провести на самоті ⤵️

День, незважаючи на свій будній статус, ідеально вдалий для самотності й усамітнення.

Якщо немає можливості зовсім відмовитися від роботи, необхідно вибрати її дистанційну форму – так менше шансів зіткнутися з кимось із оточення, хто буде, м’яко кажучи, негативно налаштований. Вільний час бажано присвятити відпочинку – він допоможе відновити сили, кількість яких впевнено наближається до нуля.

♈️ Овен (21.03 – 20.04)
Провокаторів, які хотітимуть вивести вас на неконтрольовані емоційні реакції, сьогодні буде достатньо – виявіть стриманість, не давайте їм можливості “підживитися” вашою енергією.

ТУТ МОЖЕ БУТИ ВАША РЕКЛАМА докладніше

♉️ Телець (21.04 – 21.05)
За найменшої нагоди приділіть час внутрішній роботі над помилками: пригадайте все, що ви зробили останнім часом, і проаналізуйте кожну свою дію – висновки в майбутньому вам знадобляться.

♊️ Близнюки (22.05 – 21.06)
Незважаючи на те, що ви, як вам може здатися, знайдете геніальне рішення поставленого перед вами керівництвом завдання, не поспішайте викладати його на загальний огляд – сьогодні з натовпу колег краще не виділятися.

♋️ Рак (22.06 – 22.07)
Позичати гроші – звісно, якщо виникне така необхідність – сьогодні можна, а ось давати їх у борг зірки не рекомендують: велика ймовірність того, що ви вже ніколи більше їх не побачите.

♌️ Лев (23.07 – 21.08)
Не найсприятливіший час для того, щоб братися до складних і відповідальних справ, навіть якщо керівництво наполягатиме на тому, щоб ви зробили це негайно – почекайте хоча б до завтра.

♍️ Діва (22.08 – 23.09)
Представникам вашого знака сьогодні небажано байдикувати: вигадайте для себе будь-яку справу – найкраще, якщо це буде ваше хобі, але не сидіть, склавши руки.

ТУТ МОЖЕ БУТИ ВАША РЕКЛАМА докладніше

♎️ Терези (24.09 – 23.10)
День ідеально вдалий для наведення ладу, причому не тільки й не стільки вдома, скільки на роботі: необхідно перебрати документи – як паперові, так і цифрові – і викинути ті, що загромаджують простір.

♏️ Скорпіон (24.10 – 22.11)
Тим представникам знака, яким потрібна допомога з оформленням документів, сьогодні можна сміливо вирушати на прийом до чиновницьких кабінетів: їхнє питання вирішиться швидко і без зволікань.

♐️ Стрілець (23.11 – 21.12)
Від будь-яких важливих зустрічей – як ділового, так і особистого характеру – сьогодні краще відмовитися: згоди зі співрозмовниками однаково досягти не вдасться, тому не варто марнувати час і моральні сили.

♑️ Козеріг (22.12 – 20.01)
День, коли ініціатива може бути покараною: підказавши керівництву, як вирішити важливе професійне питання, ви, найімовірніше, і будете призначені головним виконавцем, хочете ви того чи ні.

♒️ Водолій (21.01 – 18.02)
З апатією, яка може охопити вас ближче до обіду, необхідно боротися всіма доступними вам способами: чому вам, наприклад, не напроситися в гості до кращої подруги, щоб щиро поговорити.

♓️ Риби (19.02 – 20.03)
Найкращим відпочинком для вас сьогодні стане зміна діяльності: стомитеся від інтелектуальної праці, переходьте до фізичної, а потім – навпаки: так день мине легко та майже непомітно.

0