На Харківщині відновили міст через річку Сіверський Донець

Міст знову поєднав Зміївську та Слобожанську громаду на Харківщині, а також відкрив рух із Змієва в бік Балаклії. Про завершення монтажу тимчасової конструкції повідомили у Зміївській міськраді.

Наш Телеграм канал найактуальніші і найсвіжіші новини

Відкриваємо міст через Сіверський Донець, який з’єднуватиме дві громади – Зміївську та Слобожанську, а далі – Балаклійську, Донецьку”, – повідомив мер Змієва Павло Голодніков.

З 1 грудня проїзд відкрили для легкового транспорту, з понеділка, 5 вересня, обіцяють пропускати вантажівки та автобуси.

Задонецький міст відкрили для автотранспорту
З четверга, 1 грудня, автомобільний міст, що з’єднує Зміївську і Слобожанську громади, відкрили для автотранспорту.
“Наразі проїзд дозволили легковим автівкам. З понеділка він буде відкритий для вантажівок і автобусів, ” – зазначив Зміївський міський голова Павло Голодніков.
Як наголосив міський голова, це тимчасова споруда. Роботи з капітального ремонту мосту планують розпочати у наступному році.
Він також подякував усім, хто приймав участь у будівництві тимчасової переправи: Службі автомобільних доріг, військовим ВЧ Т0200, начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову, голові Чугуївської районної військової адміністрації Сергію Лободенко, начальнику Чугуївського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки, підполковнику Руслану Мазовецькому та депутату Харківської обласної ради Анатолію Гацьку.
Також Павло Вікторович висловив вдячність мешканцям громади за розуміння і витримку! Разом переможемо!

читайте також

0