На Харківщині розгорнули перші Пункти Незламності

Наш Телеграм канал найактуальніші і найсвіжіші новини


🔸З 23 листопада у рамках всеукраїнського проекту «Пункти Незламності» на Харківщині почали працювати 10 мобільних Пунктів Незламності. Окрім того на території області працюють 59 стаціонарних Пунктів Незламності на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС у Харківській області.
🔸Це місця безпеки, стабільності і тепла для населення у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням, на відміну від стандартних мобільних пунктів обігріву ДСНС, до яких громадяни звикли приходити погрітись за сильних морозів у минулі роки.
🔸Наразі у Пунктах Незламності можна не лише погрітися та знайти прихисток у випадку негоди чи відключення світла і тепла у житловому секторі, у наметах є інтернет та можливість зарядити гаджети. Також тут можна поїсти та отримати першу медичну допомогу, ознайомитись із картами найближчих укриттів та пунктів обігріву, АЗС та банківських відділень. Крім того, передбачено надання широкої інформаційної допомоги населенню з питань пожежної, мінної та техногенної безпеки.
🔸 Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Дізнатися, де розташований найближчий Пункт незламності можна по інтерактивній карті на сайті: nezlamnist.gov.ua
🔸І мобільні й стаціонарні пункти працюють ЦІЛОДОБОВО.
🔸Вже працює спеціальний сайт ℹ️nezlamnist.gov.ua, де розміщено мапу таких пунктів по всій країні.
Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.
Мапа постійно оновлюється.

Читайте також

0