Аудіокниги українською

Українські Народні Казки слухати тут

«Енеїда»
📜1842р.
🗣 Іван Котляревський
📖 Жанр: поема
⏳4год. 38хв.

Сюжет:
У творі накладаються дві сюжетні лінії: основна — реальні мандри запорозьких козаків після зруйнування Січі;
канва сюжету поеми Вергілія.
Перша сюжетна лінія домінує над другою через образну систему твору.
Звідси — історично обґрунтовані висновки про характери героїв як національних типів, а конкретно — як запорозьких козаків.


📓«Зачарована Десна»
📜1956р.
🗣Олександр Довженко
📖Жанр: #повість 
⏳2год. 07хв.
#українськалітература
#ЗНО

Сюжет:
“Зачарована Десна” не має чіткого сюжету. Вона складається з окремих спогадів, що нагадують новели, які розповідають про звичайне життя людей-хліборобів, про їх важку і важливу працю📓«Кафе на краю світу»
📜2003р.
🗣Джон Стрелекі
📖Жанр: #роман
⏳2год. 20хв.
#зарубіжналітература

Сюжет:
Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що — марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. Чарівна, легка й наснажлива, вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.


📓«Самотня велосипедистка»
📜1903р.
🗣Артур Конан Дойл
📖Жанр: #детектив
⏳1год. 03хв.
#зарубіжналітература

Сюжет:
До Холмса звертається міс Вайолет Сміт з Суррею, яка розповідає про незвичайний поворот у її житті. Батько Вайолет недавно помер і залишив дружину й доньку в бідності. До них надходить повідомлення, де запитується їхня адреса. Після відповіді на нього до них приходять сер Каррутерс і сер Вудлі.📓«Повернення»
📜2009р.
🗣Христина Рой
📖Жанр: #оповідання
⏳1год. 56хв.
#зарубіжналітература

Сюжет:
Молодий вчитель отримує призначення в невеличке село, де він знайомиться з тяжкохворою людиною. Рідні вважають цього чоловіка, Мартина, загиблим на війні, його дружина, отримавши повідомлення про його смерть, знову вийшла заміж. Заплутані обставини вимагають вирішення, і вчитель допомагає Мартинові зустрітися з дружиною.


📓«Сни у відьминому домі»
📜1933р.
🗣Говард Лавкрафт
📖Жанр: #повість
⏳2год. 20хв.
#зарубіжналітература

Сюжет:
Молодий студент-математик Волтер Ґілман приїжджає на навчання в місто Аркхем. Це місто оповите легендами, в особливості про відьом, найвідомішою з яких була Кезія Мейсон, нібито здатна переміщуватися в просторі за допомогою малюнків геометричних фігур.