Нещодавно Дергачі відвідала Юлія Тимошенко

Починаючи з 24 лютого на фоні повномасштабної агресії рф наше суспільство стало по-справжньому згуртованим. Зовнішня загроза об’єднала більшість із нас, незалежно від політичних поглядів чи особистих переконань

.Більшість, але не всіх. На жаль, у нашій країні досі є ті, хто заради піару готовий поставити власні політичні амбіції вище загальнонародних інтересів.Нещодавно Дергачі відвідала відомий український політик, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Зазвичай особи такого рівня приїжджають на Дергачівщину з гуманітарною місією, та Юлія Володимирівна завітала до нашого міста зовсім не для цього.Жодної гуманітарної допомоги від Тимошенко дергачівці не отримали, натомість ми побачили порцію бруду, дискредитації Збройних сил України, інших силових структур та місцевих патріотів, яких у розмові лідера «Батьківщини» з незрозумілими людьми у псевдовійськовій формі було звинувачено у боягузтві, роботі на спецслужби держави-агресора та планах здати місто ворогу. При цьому народний депутат не наважилась навіть поспілкуватись з простими мешканцями Дергачів, почути про їхні проблеми і потреби.

Коментар міського голови Вячеслава Задоренко

Як начальник Дергачівської військадміністрації я не міг пройти осторонь цієї теми. Ніхто не має права безпідставно паплюжити боротьбу Збройних сил України, патріотів міста та громади, які давали запеклий відпір ворогу усіма можливими способами! Врешті-решт, це плювок в обличчя моїм колегам, які з першого дня війни не покинули місто і виконували свої посадові обов’язки попри будь-які загрози життю.Для дергачівців час розбрату давно закінчився. Сьогодні – час єднання. Сподіваюсь, що Юлія Володимирівна наступного разу знайде час для спілкування з мешканцями громади, а не тільки на безглузді балачки зі своїми лузерами-однопартійцями.Віримо у ЗСУ!

Библиотека


Відео НАС.Інфо

В Харкові! Тимошенко заткнули: Леді Ю попала. Погнали – це вже не сила терпіти

0